Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Elephant Parade - łamigłówka Recent Toys

Brak ocen
Elephant Parade - łamigłówka Recent Toys

Dostępność: 72h

Cena: 42,00 zł

Mówi się, że słonie mają dobrą pamięć i nigdy nie zapominają. Cóż, one nie, ale pracownikowi zoo może się to zdarzyć. Czy pomożesz mu zamknąć wszystkie słonie razem?


Jean Claude Constantin
 jest niewątpliwie jednym z najbardziej zapracowanych projektantów łamigłówek ostatnich trzydziestu lat. Wyjątkowe i różnorodne pomysły, które powstają w jego głowie, przemieniają się w unikalne i wizualnie zachwycające projekty. Łamigłówki Jean Claudea uznawane są za bardzo wymagające. Aby je rozwiązać, będziesz potrzebował dużej aktywności szarych komórek, odpowiedniej koncentracji i odrobiny wyobraźni.

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. 
2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. 
3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.


Podejmij wyzwanie! Popraw kondycję swojego umysłu!

ZAWARTOŚĆ:

  • drewniana "podstawka" - duży słoń (wymiary: 11x15 cm)
  • 9 drewnianych słoniAutor: Jean Claude Constantin
Rok wydania: 2018
Minimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 14
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Wysokość (mm): 115
Szerokość (mm): 155
Głębokość (mm): 10

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje