Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

After Party - łamigłówka Recent Toys

Brak ocen
After Party - łamigłówka Recent Toys

Dostępność: 72h

Cena: 58,00 zł

Czas na zręcznościowe wyzwanie! Ile elementów jesteś w stanie ułożyć jeden na drugim? Czy potrafisz zachować odpowiednią równowagę? Zaproś do zabawy rodzinę i znajomych. Zacznijcie na zmianę układać po jednym elemencie. Osoba, która jako ostatnia umieści element bez przewrócenia stosu - wygrywa. A może odrobina rywalizacji pod presją czasu? Kto z was ułoży najwięcej elementów w ciągu jednej minuty? Kto z was ułoży najwyższy stos w ciągu jednej minuty?

Jean Claude Constantin
 jest niewątpliwie jednym z najbardziej zapracowanych projektantów łamigłówek ostatnich trzydziestu lat. Wyjątkowe i różnorodne pomysły, które powstają w jego głowie, przemieniają się w unikalne i wizualnie zachwycające projekty. Łamigłówki Jean Claudea uznawane są za bardzo wymagające. Aby je rozwiązać, będziesz potrzebował dużej aktywności szarych komórek, odpowiedniej koncentracji i odrobiny wyobraźni.

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. 
2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. 
3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

ZAWARTOŚĆ:

  • podstawka (długość: 20,5 cm)
  • 13 elementów
  • woreczek strunowy
  • klepsydra (1 minuta)
  • linijkaAutor: Jean Claude Constantin
Rok wydania: 2019
Minimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 4
Minimalny wiek graczy: 14
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Wysokość (mm): 220
Szerokość (mm): 130
Głębokość (mm): 30

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje