Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Ukryte pragnienia

Brak ocen
Ukryte pragnienia

Dostępność: 72h

Cena: 26,00 zł

Gra towarzyska dla par - Ukryte Pragnienia

Liczba graczy: 2
Wiek graczy: 18+
Cel gry: budowanie relacji partnerów bez tematów tabu, sposób na realizację swoich marzeń i pragnień miłosnych w atmosferze wzajemnego szacunku i bezpieczeństwa, dobra zabawa prowadząca do skutecznego zaspokojenia potrzeb obojga partnerów, zatrzymanie czasu i skupienie na wzajemnych potrzebach

Ciepło, cieplej, gorąco! Podgrzejcie atmosferę, grając w ,,Ukryte pragnienia\"

Otwórzcie się przed sobą z grą ,,Ukryte pragnienia\". To doskonała propozycja dla par, która pomaga urozmaicić wspólne chwile. To także dobry sposób, aby dać znać o tym na, co macie ochotę, ale nie macie odwagi, aby o tym głośno powiedzieć. Wystarcz, że użyjecie odpowiedniej karty, a stanie się to o wiele prostsze. To gra, która podgrzewa atmosferę i łamie wiele tabu.

Talia pełna namiętności. Odkryjcie jej karty

Gra może być urozmaiceniem dla związków z dłuższym stażem lub osób, które dopiero się poznają. Pozwala zbliżyć się do siebie i wzmocnić więzy. W talii kart znajdują się różnorodne zadania. Czasem są one jedynie lekko rozgrzewające, innym razem dosyć pikantne. Co ważne, podczas rozgrywki nadal macie sporą elastyczność w podjęciu decyzji o tym, jak chcecie się bawić. Możecie realizować wszystkie zadania lub jedynie część z nich. Urządźcie sobie długi wieczór wypełniony rozkoszą lub dozujecie przyjemność stopniowo, każdego dnia sięgając po jedną z kart.

 

Gra składa się z dwóch talii. Jedna z nich to Karty Rozkoszy, druga to Karty Zobowiązań. W zależności od tego, co wylosujecie, przeniesiecie się w sferę łamania tabu lub zadań, które z przyjemnością można będzie wykonać. Przed Wami, aż 54 różne zmysłowe wyzwania. Ile z nich uda się Wam wykonać? Które stanie się tym ulubionym?

 

W Kartach Rozkoszy odnajdzie opisy różnorodnych cielesnych doświadczeń, które mogą być dla niektórych zbyt pikantne lub krępujące. To doskonała okazja do tego, aby otwarcie porozmawiać o swoich granicach i dowiedzieć się więcej o partnerze. Karty Rozkoszy zabiorą Was do świata przyjemności. Znajdziecie tam serię zadań, które mogą urozmaicić Waszą grę wstępną. To także okazja do tego, aby spróbować nowych rzeczy lub przypomnieć sobie o czymś, czego od dawna nie mieliście okazji doświadczyć.

Czy warto grać w gry erotyczne?

Nawet ci, którym nie brakuje na co dzień fantazji, potrzebują czasami dodatkowej stymulacji. Taki drobiazg jak gra karciana potrafi nie tylko podgrzać atmosferę, ale także zainspirować do spróbowania całkiem nowych rzeczy.

 

Z grą ,,Ukryte pragnienia\" możecie:

●       przełamać tabu;

●       komfortowo powiedzieć o swoich fantazjach;

●       skupić się na swoich potrzebach;

●       dążyć do wzajemnej satysfakcji;

●       pogłębić relację.

 

Grając w gry erotyczne można pozbyć się swoich zahamowań i spróbować czegoś, co do tej pory wzbudzało rumieńce zawstydzenia. Sięgając po tego typu rozrywkę macie pewność, że wszystko odbędzie się w atmosferze szacunku i zrozumienia. Zadania na kartach skonstruowane są bowiem tak, aby zainspirować, a jednocześnie w żaden sposób nie naruszać Waszych granic.

Zmysłowe gry dla dorosłych

Karciana gra erotyczna dla dorosłych należy do serii ,,Grajmy Razem\". To bardzo wysmakowane i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach produkty, które doskonale sprawdzają się w sytuacjach towarzyskich. Niewielkie, poręczne opakowanie pozwala zachować dyskrecję, gdy jest to potrzebne. Karty są wykonane z grubej tektury, dodatkowo w całości pokryte folią, sprawiając, że są wyjątkowo delikatne i miłe w dotyku. Znajdujące się na nich grafiki są zmysłowe i estetyczne. Dzięki temu gra świetnie nadaje się na prezent. Można podarować ją na Walentynki, z okazji ślubu, rocznicy lub zupełnie spontanicznie, tylko po to, aby zrobić przyjemność drugiej osobie.

 

Przełamcie erotyczną nudę lub stańcie się bardziej bezpruderyjni. ,,Ukryte pragnienia\" mogą stać się Waszym przewodnikiem do nieznanej dotąd krainy. 

Dlaczego warto kupować oryginalne gry Grajmy Razem? 
- Kilkanaście własnych sesji fotograficznych z pełnymi prawami autorskimi (wiele gier na rynku posiada kradzione obrazki z Internetu)
- Najlepsi graficy oraz copywriterzy / gustowne opakowania
- Gwarancja dobrego smaku i wysokiej jakości zadań oraz opisów
- Bardzo staranne przygotowanie rozgrywki (opracowanie jednej gry zajmuje nawet 12 mc!)
- Własna drukarnia wykonująca produkcje w najwyższym dostępnym standardzie
- Produkty z ,,każdej półki cenowej\" - bardzo kompaktowa oferta - możliwość kontynuowania zabawy z innymi tytułami
- Dodatkowe E-booki oraz szkolenia o bardzo wysokiej jakości do ściągnięcia ze strony

Zawartość opakowania: 
- 54 karty z miłosnymi pragnieniami do spełnienia
- zasady gry

Gadżet w skrócie:
- gra towarzyska dla par
- proste zasady, bardzo przyjemna rozgrywka
- 54 karty z bardzo wymyślnymi i przyjemnymi zadaniami
- bardzo ładnie wydana i opracowana
- wykonana z najwyższej jakości materiałów, grube karty kryte dodatkowo folią
- wspaniała podróż pełna dobrego gustu dla partnerów, którzy chcą pogłębiać własne relacje i sprawiać sobie przyjemność
- idealny pomysł na prezent dla par i małżeństw
- kup grę i wyślij zdjęcie swojej drugiej połówce z zaproszeniem do zabawy na dzisiejszy wieczór

Wymiary produktu: 10 x 6 x 2 cm
Waga produktu: 0,12 kg
Minimalne zamówienie: 1 sztuka
Stand/display: karton wewnętrzny 24 sztuki, karton zbiorczy 72 sztuki  

 


Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje