Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

3, 2, 1... Start! (Wyzwanie: Słowa)

Brak ocen
3, 2, 1... Start! (Wyzwanie: Słowa)

Dostępność: 72h

Cena: 41,00 zł

3, 2, 1… Start! to seria szybkich gier dla dzieci. Gra Wyzwanie: Słowa to gra poprawiająca spostrzegawczość i koncentrację, a także znajomość języka angielskiego. Tworzenie słów to wcale nie taka prosta sztuka, zwłaszcza w obcym języku. Gra ma trzy warianty.

Pierwszy z nich to Szybkie słówka. W tym wariancie każdy gracz ma jedną kartę ze słowem. Litery są pomieszane i znajdują się na środku stołu. Na komendę „3, 2, 1... Start!” wszyscy odkrywają karty i zaczynają szukać liter ze swojego słowa. Gracze od razu układają je w odpowiedniej kolejności. Osoba, która jako pierwsza stworzy całe słowo, wygrywa rundę. Gracze otrzymują nowe karty ze słowami na kolejną rundę. Gra się w ten sposób aż jeden gracz nie zbierze pięciu słów, to on wygrywa.

Drugi wariant to Polowanie na słowa. Ten wariant przebiega tak jak Szybkie słówka, z tą różnicą że gracz po ułożeniu jednego słowa, nie oddaje literek i dobiera kolejną kartę. Gra kończy się kiedy na stole nie ma litery potrzebnej do ułożenia słowa. Sprawdza się wtedy kto ułożył najwięcej słówek, ta osoba wygrywa.

Trzeci wariant to Coraz dłuższe. W tym wariancie gracze otrzymują na początku cztery karty, jedną z pięcioliterowym słowem, sześcioliterowym, siedmioliterowym i ośmioliterowym. Wszystkie układają w tej kolejności, zakryte przed sobą. Następnie wszyscy odkrywają pierwszą kartę i zaczynają układać. Po skończeniu słowa, odkładają literki na środek i odkrywają kolejne słowo. Osoba, która jako pierwsza ułoży ośmioliterowe słowo - wygrywa.

ZAWARTOŚĆ:

  • 48 obrazków ze słowami
  • 150 literek
  • instrukcjaMinimalna liczba graczy: 2
Maksymalna liczba graczy: 5
Minimalny wiek graczy: 6
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 250
Szerokość (mm): 250
Głębokość (mm): 55
SKU: 111503

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje