Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

3, 2, 1... Start! (Wyzwanie: Jedzenie)

Brak ocen
3, 2, 1... Start! (Wyzwanie: Jedzenie)

Dostępność: 72h

Cena: 43,00 zł 62,00 zł

3, 2, 1… Start! to seria szybkich gier dla dzieci. Gra Wyzwanie: Jedzenie ma trzy warianty, każdy z nich opiera się na spostrzegawczości i dobrej koncentracji graczy.

Pierwszy z nich to Potrawy na stół. W tym wariancie każdy gracz ma jedną kartę przedstawiającą danie. Elementy wszystkich układanek są pomieszane i znajdują się na środku stołu. Na komendę „3, 2, 1... Start!” wszyscy odkrywają karty i zaczynają szukać składników swojej potrawy. Kiedy gracz, jako pierwszy, zgromadzi wszystkie składniki - wygrywa rundę. Gracze otrzymują nowe dania na kolejną rundę. Gra się w ten sposób aż jeden gracz nie zbierze pięciu potraw, to on wygrywa.

Drugi wariant to Szwedzki stół. Ten wariant przebiega tak jak Potrawy na stół, z tą różnicą że gracz po znalezieniu składników pierwszego dania, dobiera nową kartę z potrawą. Gra kończy się kiedy na stole nie ma składnika z któregoś dania. Osoba, która skompletowała najwięcej potraw - wygrywa.

Trzeci wariant to Z karty menu. W tym wariancie karty dań dzieli się na przystawki, dania główne i desery. Najpierw wszyscy gracze zbierają składniki dobranej przystawki, kiedy tylko to zrobią dobierają kartę dania głównego i szybko szukają jego składników, kiedy danie główne jest gotowe, dobierają kartę deseru. Po pełnym skończonym posiłku, znowu wracają do kart przystawek i tak dopóki nie można dobrać karty z któregoś ze stosów. Każdy gracz liczy ile potraw udało mu się zrobić, dodatkowo dolicza po jednym punkcie za każdy pełny zestaw. Osoba, która ma najwięcej punktów - wygrywa.

ZAWARTOŚĆ:

  • 24 dania
  • 150 składników
  • instrukcjaMinimalna liczba graczy: 2
Maksymalna liczba graczy: 5
Minimalny wiek graczy: 6
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 250
Szerokość (mm): 250
Głębokość (mm): 55
SKU: 111504
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Klepsydra (30 sekund) czarna

Klepsydra (30 sekund) czarna

Na wyczerpaniu (72h)
4,50 zł
Klepsydra (3 minuta) żółta

Klepsydra (3 minuta) żółta

Na wyczerpaniu (72h)
4,50 zł
Fiki Miki

Fiki Miki

72h
29,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje