Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

3, 2, 1... Start! (Wyzwanie: Jedzenie)

Brak ocen
3, 2, 1... Start! (Wyzwanie: Jedzenie)

Dostępność: 72h

Cena: 54,00 zł 77,00 zł

3, 2, 1… Start! to seria szybkich gier dla dzieci. Gra Wyzwanie: Jedzenie ma trzy warianty, każdy z nich opiera się na spostrzegawczości i dobrej koncentracji graczy.

Pierwszy z nich to Potrawy na stół. W tym wariancie każdy gracz ma jedną kartę przedstawiającą danie. Elementy wszystkich układanek są pomieszane i znajdują się na środku stołu. Na komendę „3, 2, 1... Start!” wszyscy odkrywają karty i zaczynają szukać składników swojej potrawy. Kiedy gracz, jako pierwszy, zgromadzi wszystkie składniki - wygrywa rundę. Gracze otrzymują nowe dania na kolejną rundę. Gra się w ten sposób aż jeden gracz nie zbierze pięciu potraw, to on wygrywa.

Drugi wariant to Szwedzki stół. Ten wariant przebiega tak jak Potrawy na stół, z tą różnicą że gracz po znalezieniu składników pierwszego dania, dobiera nową kartę z potrawą. Gra kończy się kiedy na stole nie ma składnika z któregoś dania. Osoba, która skompletowała najwięcej potraw - wygrywa.

Trzeci wariant to Z karty menu. W tym wariancie karty dań dzieli się na przystawki, dania główne i desery. Najpierw wszyscy gracze zbierają składniki dobranej przystawki, kiedy tylko to zrobią dobierają kartę dania głównego i szybko szukają jego składników, kiedy danie główne jest gotowe, dobierają kartę deseru. Po pełnym skończonym posiłku, znowu wracają do kart przystawek i tak dopóki nie można dobrać karty z któregoś ze stosów. Każdy gracz liczy ile potraw udało mu się zrobić, dodatkowo dolicza po jednym punkcie za każdy pełny zestaw. Osoba, która ma najwięcej punktów - wygrywa.

ZAWARTOŚĆ:

  • 24 dania
  • 150 składników
  • instrukcjaMinimalna liczba graczy: 2
Maksymalna liczba graczy: 5
Minimalny wiek graczy: 6
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 250
Szerokość (mm): 250
Głębokość (mm): 55
SKU: 111504
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje