Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

3, 2, 1... Start! (Wyzwanie: Gęś)

Brak ocen
3, 2, 1... Start! (Wyzwanie: Gęś)

Dostępność: 72h

Cena: 54,00 zł 77,00 zł

3, 2, 1… Start! to seria szybkich gier dla dzieci. Na modułowej planszy znajdziecie tytułowe gęsi, ale nie są one takie zwyczajne… Niektóre noszą okulary przeciwsłoneczne, hełmy astronautów czy jeżdżą na rolkach! Strzałka na środku planszy wskazuje, która gęś jest poszukiwana. Kto będzie najbardziej spostrzegawczy i zauważy ją jako pierwszy? 

Gra ta ma dwa warianty. Przy rozgrywce W turach każdy po kolei kręci strzałką, która wskazuje poszukiwaną gęś i jej szuka. Jeśli mu się uda, w wyznaczonym przez klepsydrę limicie czasu, przesuwa swój pionek na torze punktów. Jeśli piasek w klepsydrze się przesypał, a gracz nadal nie odnalazł poszukiwanej gęsi, do gry wkraczają pozostali gracze! Ten kto jako pierwszy wypatrzy odpowiednią gęś otrzyma punkty.

W drugim wariancie wszyscy szukają gęsi jednocześnie! Jeśli gracz jako pierwszy wypatrzy odpowiednią gęś otrzyma tyle punktów, ile ona wskazuje. Jeśli dodatkowo znajdzie drugą taką samą, otrzyma podwójne punkty. Trzeba jednak uważać ponieważ tor punktacji kryje pola specjalne. Gracze muszą dobrze liczyć, czy opłaca im się odszukać gęś, ponieważ jeśli trafią na czaszkę będą musieli wrócić na start! Są też pomocne pola jak gęś, która przenosi gracza na kolejne pole z gęsią.

ZAWARTOŚĆ:

  • plansza ze wskazówką
  • 4 pionki
  • klepsydra
  • instrukcjaMinimalna liczba graczy: 2
Maksymalna liczba graczy: 4
Minimalny wiek graczy: 6
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 250
Szerokość (mm): 250
Głębokość (mm): 55
SKU: 111505
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Klepsydra (2 minuty) czerwona

Klepsydra (2 minuty) czerwona

Na wyczerpaniu (72h)
4,50 zł
Fiki Miki

Fiki Miki

72h
30,00 zł
Balansujący księżyc Goki

Balansujący księżyc Goki

Na wyczerpaniu (72h)
67,00 zł

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje