Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Gra Marvel United: Tales of Asgard (polska edycja)

Brak ocen
Gra Marvel United: Tales of Asgard (polska edycja)

Dostępność: 72h

Cena: 130,00 zł

Marvel United: Tales of Asgard

DO ROZGRYWKI WYMAGANY JEST EGZEMPLARZ GRY MARVEL UNITED.


Gdzieś tutaj czai się zdrajca...
Tales of Asgard to dodatek do Marvel United, kultowej kooperacyjnej gry karcianej Erica Langa (Cthulhu:Death May Die, Bloodborne). Dodatek oferuje trzech kolejnych Bohaterów z komiksowego uniwersum - Thora, Valkyrie i Korga - oraz Łotra - Lokiego. Dzięki sześciu kolejnym Lokacjom gracze przeniosą się do Asgardu, a nowe Wyzwanie Zdrajcy pozwoli wprowadzić rozgrywkę na zupełnie inny poziom, wprowadzając klimat takich gier jak Avalon i konieczność zdemaskowania Zdrajcy w szeregach Bohaterów. Dodatek może zostać rozegrany jako samodzielna przygoda lub w dowolny sposób połączony z podstawką i wszystkimi innymi dodatkami.

Loki znowu psoci!
Asgard, mistyczne miasto, od zawsze stało na straży wszechświata. Rządzone przez mądrego Odyna, słynęło ze wspaniałości i dobrobytu. Ale syn Odyna, Loki, zamarzył o przejęciu władzy. A że jest to bóg piekielnie sprytny i przebiegły, mało kto może go powstrzymać. No chyba że drugi syn Odyna, Thor, razem ze swoją ferajną. Wystarczy tylko ułożenie dobrego planu, przechytrzenie najsprytniejszego z bogów i znalezienie zdrajcy we własnych szeregach.

Thor i spółka
Kiedy Thor chwyta w dłoń Mjornira, to nie ma przebacz! Dzięki karcie swojego potężnego młota może zadać pojedynczemu wrogowi w lokacji aż trzy punkty obrażeń! Valkyrie za nic ma sobie czas i przestrzeń, mogąc przemieścić się z jednej Lokacji do dowolnej innej. Z kolei Korg może rozdzielić dwa punkty Ataku na sąsiednie Lokacje lub zadać dwa punkty obrażeń w swojej Lokacji.

Podstępny Loki
Powiedzieć, że Loki ma dobry plan na zniszczenie świata, to nie powiedzieć nic. Loki nie aktywuje efektu BAM, kiedy któryś z Bohaterów jest Znokautowany. Zamiast tego kładzie na Osi Fabuły kolejną zakrytą kartę ze swego Planu, przyspieszając swoje zwycięstwo. Kiedy dochodzi do Zatłoczenia, Loki otrzymuje jeden punkt Zdrowia, nawet jeśli miałoby to przekroczyć jego początkowy stan. Jednak największą zmorą będą dla graczy karty Zagrożeń Lokiego. Na przykład, Iluzja uniemożliwi Bohaterom zadawanie obrażeń w danej Lokacji.

Jesteś Zdrajcą!

Od teraz to hasło stanie się chlebem powszednim w Marvel United. W wyzwaniu Zdrajcy na początku gry każdy z Bohaterów otrzyma kartę Lojalności. W ten sposób, w tajemnicy przed innymi, jeden z graczy zostanie Zdrajcą, którego celem stanie się zwycięstwo Lokiego. Po wykonaniu drugiej Misji gracze jednocześnie wskazują na Zdrajcę. Bohaterowie, którzy wskazali poprawienie, otrzymują jeden żeton Dowolnej Akcji, a Zdrajca od tej pory stanie się Lokim, sterując jego kartami Planu.

Atuty:

  • Dodatek do kultowej karcianki Marvel United autorstwa Erica Langa (Cthulhu: Death May Die, Bloodborne);
  • Postacie Thora, Valkyrie, Korga i przebiegłego Lokiego wraz z pięknymi figurkami i dodatkowym wyzwaniem Zdrajcy;
  • Walka o wszechświat trwa! Przenieś się do mistycznego Asgardu i pokieruj Bogiem Piorunów przeciwko podstępnemu Lokiemu!


Wiek: od 14 lat

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje