Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Dynacube (czerwona) - łamigłówka Recent Toys

Brak ocen
Dynacube (czerwona) - łamigłówka Recent Toys

Dostępność: Na wyczerpaniu (72h)

Cena: 42,00 zł

Dzięki "Dynacube" prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu polubisz geometrię! Uwaga! Łamigłówka silnie uzależnia. Kiedy zaczniesz układać, nie będziesz mógł przestać. Za każdym razem odkryjesz nowe kształty i figury (w instrukcji znajdziesz ponad 100 wzorów do ułożenia). Idealny sposób na zabicie nudy!

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.
2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.
3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.


Podejmij wyzwanie! Popraw kondycję swojego umysłu!

ZAWARTOŚĆ:

  • łamigłówka Dynacube (wymiary: 6x6x6 cm)

WIDEOPREZENTACJE:

  • Zasady gryMinimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 14
Maksymalny wiek graczy: 99
Wysokość (mm): 60
Szerokość (mm): 60
Głębokość (mm): 60
SKU: 110843

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje