Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Puzzle 500 el. Napoje chłodzące

Brak ocen
Puzzle 500 el. Napoje chłodzące

Dostępność: Na wyczerpaniu (72h)

Cena: 37,00 zł

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.

Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.

Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.

W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.Liczba elementów: 500
Tematyka puzzli: napoje
Wiek układającego: od 10 lat
Wymiary puzzli po ułożeniu: 480x340 mm
Wysokość (mm): 335
Szerokość (mm): 235
Głębokość (mm): 45
SKU: 110108

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje