Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Puzzle 1500 el. Szkoła Ateńska, Rafael Santi

Brak ocen
Puzzle 1500 el. Szkoła Ateńska, Rafael Santi

Dostępność: Na wyczerpaniu (72h)

Cena: 67,00 zł

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.

Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.

Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.

W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.Liczba elementów: 1500
Autor: Rafael Santi
Tematyka puzzli: sztuka
Wiek układającego: od 14 lat
Wymiary puzzli po ułożeniu: 600x850 mm
Wysokość (mm): 300
Szerokość (mm): 430
Głębokość (mm): 55
SKU: 111343

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje