Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Gra Marvel United: Guardians of the Galaxy Remix (polska edycja)

Brak ocen
Gra Marvel United: Guardians of the Galaxy Remix (polska edycja)

Dostępność: 72h

Cena: 129,00 zł

Marvel United: Guardians of the Galaxy Remix

DO ROZGRYWKI WYMAGANY JEST EGZEMPLARZ GRY MARVEL UNITED.

Poprowadź superbohaterów Marvela i powstrzymaj zagładę świata!

Marvel United to kooperacyjna gra karciana Andrea Chiarvesio i Erica Langa (Cthulhu: Death May Die). W grze wcielimy się w superbohaterów znanych z komiksowego uniwersum Marvela, takich jak Iron Man, Hulk czy Ant-Man, walcząc z siejącymi zniszczenie Łotrami. W Marvel United każdy z graczy oraz Łotrów dysponuje własną talią. Zagrywane karty będą tworzyć Oś Fabularną, a gracze będą mogli korzystać nawzajem ze swoich kart, odnosząc zwycięstwo dzięki przemyślanej strategii oraz dobrej współpracy. Marvel United to szybka i dynamiczna rozgrywka, oferująca proste zasady i przystępny wariant solo. Rogrywkę upiększy dziesięć pięknie wykonanych figurek postaci ze świata Marvela.

"To chyba najkrótsza gra kooperacyjna w jaką grałem i bardzo podoba mi się ta forma." - Tom Vasel

Cel numer jeden
Guardiansi przemierzają sobie spokojnie galaktykę, szukając kolejnej okazji do naparzanki, a przy okazji uratowania wszechświata. Jednak tym razem zło samo ich znajdzie. Ronan, członek wojowniczego ludu Kree, poprzysiągł sobie, że ta banda złożona z faceta, szopa i drewna już nigdy nie wejdzie mu w drogę. Jedynym celem Ronana nie jest żadna władza ani bogactwa, tylko zwyczajnie zabicie głównych bohaterów tej historii. Ot, taka odmiana.

Strażnicy w akcji
Star-Lord to jeden wielki rozwiązywacz problemów. Jego trzy specjalne karty pozwalają przyznać dowolnemu sojusznikowi żeton Ataku, Ruchu lub Heroicznej Akcji. Z kolei Rocket pomaga przede wszystkim samemu sobie. Jego karty specjalne pozwalają przyznać sobie żeton Dowolnej Akcji albo użyć posiadanych już żetonów dwukrotnie. Groot natomiast pomaga i sobie, i innym. Jego karty specjalne pozwalają przyznać mu i dowolnemu sojusznikowi po karcie lub żetonie Ataku.

Halo? Tu Ronan
Oj tak, ten gość z wielkim młotem nie da spokoju naszym Strażnikom. Ma on w swoim posiadaniu cztery żetony Nokautu, które przydziela każdemu znokautowanemu Bohaterowi. Gracze przegrają, jeśli każdy z nich będzie posiadał ten żeton. Co więcej, w przypadku Zatłoczenia, Ronan zadaje wybranemu Bohaterowi tyle obrażeń, ile żetonów Zbirów/Cywili nie można umieścić w Lokacji!

Pozostaje Plan B
Ronan okazuje się być zbyt potężny? Może w takim razie trzeba go przechytrzyć? Plan B to nowy wariant rozgrywki wprowadzony przez Guardians. W pudełku znajdziecie trzy nowe karty Misji, których możecie użyć zamiast tych standardowych. Nowe misje są znacznie trudniejsze do wykonania, ale jeżeli je wypełnicie, wygracie grę bez zabijania Ronana. Proste? Nie do końca.

Atuty:

  • Dodatek do kultowej karcianki Marvel United autorstwa Erica Langa (Cthulhu: Death May Die, Bloodborne);
  • Postacie Star-Lorda, Rocketa, Groota i złowrogiego Ronana wraz z pięknymi figurkami i dodatkowym wyzwaniem Planu B;
  • Tym razem walka toczy się w całej galaktyce! Rozegraj samodzielną przygodę lub włącz nowe postacie i karty do drużyny Marvela!


Wiek: od 14 lat

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje