Wybierz kategorię
Producent
Informacje o produkcie

Queen of the City

Brak ocen
Queen of the City

Dostępność: 72h

Cena: 8,00 zł

Planujesz wieczór panieński na mieście? A może wybrałaś pub na miejsce zabawy? Chcesz wiedzieć jak sprawić, by to wydarzenie było niezwykłym przeżyciem?

Dajemy Ci gotowe rozwiązanie, które sprawi, że wieczór będzie oryginalny, niepowtarzalny i atrakcyjny dla wszystkich uczestniczek!

Gra "Queen of the City" zawiera zestaw kart z zadaniami, które zapewnią zabawę Pannie Młodej i wszystkim uczestniczkom wieczornego szaleństwa. Do rozgrywki nie potrzebne jest wcześniejsze przygotowanie. Wystarczy odrobina luzu i szczypta szaleństwa, aby zaczarować wieczór dobrym humorem.

Jakie przygody czekają was z "Queen of the City"? Omamicie barmana swym magicznym urokiem, a ten choć cwana bestia, przygotuje wam mikstury w dwóch wspaniałych smakach: smak panieńskiej wolności oraz namiętnej nocy poślubnej.

Poznacie szatański sposób na to, by nauczyć Pana Młodego jak ma traktować Królową! A po wykonaniu zadania anielsko się uśmiechniecie.

Diabelskim podstępem zdobędziecie królestwo mężczyzn, pozostawiając tam niezatarty ślad waszej osobowości i wymkniecie się z anielską miną niewinnych dziewczynek.

Zadbaj o udany wieczór panieński i waszą Pannę Młodą!

Liczba graczy:     2 i więcej
Wiek graczy:     od 18 lat
Edycja:     polska
Instrukcja:     polska
Wymiary pudełka:     80x115x5 mm

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • 12 kart
  • instrukcja


Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje