Producent
Informacje o produkcie

Neuroshima Tactics: Hegemonia - Szrama

Neuroshima Tactics: Hegemonia - Szrama

Dostępność: Niedostępna

Cena: 23,00 zł

Hegemonia to ekipa prawdziwych twardzieli, a Szrama jest z nich najtwardszy. Gość przeszedł przez piekło i dokopał samemu diabełkowi. Teraz twardą ręką motywuje swój gang do wysiłków ponad ludzkie możliwości. Powiesi na suchej gałęzi każdego mazgaja, którego dorwie. Dzięki jego zdolności jeden z Twoich modeli otrzyma bonusy do budowy, stanie się jeszcze twardszy.

Zestaw zawiera 1 figurkę Szramy oraz zestaw akcesoriów. Znajdziesz w nim żeton skrzynki, losową kartę lokacji oraz dodatkowe żetony do gry.

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna w świecie Neuroshimy stworzona przez autorów takich hitów jak Neuroshima RPG, 51. Stan czy Neuroshima Hex. Stwórz zgraną ekipę w ramach jednej z frakcji, rozpraw się z przeciwnikami i udowodnij, że nie nadaremno przetrwałeś Zagładę. Spustoszone Stany czekają na ciebie!

Uwaga:
Produkt nie jest zabawką! Opakowanie zawiera małe i ostre przedmioty. Metalowe modele mogą zawierać śladowe ilości ołowiu. Rekomendowany wiek nabywcy: powyżej 14 lat. Modele wymagają sklejenia i pomalowania. Farby, pędzle i kleje nie wchodzą w skład zestawu.


Wydawca:     Wydawnictwo Portal
Materiał:     metal

Zawartość pudełka:

  • 1 figurka Szramy (Specjal)
  • 1 karta Lokacji
  • 1 żeton Skrzynki
  • 4 żetony do gry
  • 1 podstawka

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje