Producent
Informacje o produkcie

MATEMATYCZNE SAFARI

MATEMATYCZNE SAFARI

Dostępność: Niedostępna

Cena: 35,00 zł

Zbiór gier i zabaw wspomagających naukę liczenia w domu, szkole i przedszkolu. Matematyczne Safari, to kolejny po Sylabach tytuł wspomagający nauczanie wczesnoszkolne. Zestaw gier i zabaw dla dzieci w różnym wieku. Proste działania matematyczne dobrano odpowiednio do wieku graczy i ich umiejętności.

SAFARI to fascynująca wyprawa z aparatem w afrykańskie plenery. Gra strategiczna dla starszych i młodszych dzieci. Przeznaczona dla 2 do 4 graczy w wieku od 5 do 10 lat. Czas rozgrywki 40 minut.

STATKI to prosta gra karciana. idealnie ćwiczy refleks i dostarcza mnóstwo emocji. Gra dla 2 do 5 osób, w wieku 5 do 10 lat. Czas gry wynosi tylko 10 minut.

WYŚCIG to matematyczny wyścig do wioski Masajów.

wiek lub rocznik: od 8 lat

Wymiary: op. 33x23x5,8 cm

Gra przeznaczona: dla 2 do 4  najmłodszych graczy w wieku 4 do 7 lat. Czas gry to 20 minut.

WYPRAWA to tajna ekspedycja tajnych fotoreporterów w głąb Czarnego Lądu. Strategiczna gra planszowo - karciana dla 2 do 4 graczy w wieku od 7 do 12 lat. czas gry wynosi 40 minut.

SŁOŃ to doskonały trening liczenia w pamięci. Gra karciana dla 2 do 4 graczy w wieku od 6 do 10 lat. czas gry wynosi powyżej 30 minut.

OKAPI to quiz matematyczny. Idealna rozgrywka dla rodziców lub nauczycieli grających razem z dziećmi. Gra przeznaczona dla 3 lub większej ilości graczy w wieku od 6 do 10 lat. czas gry to ok. 20 minut.

SERENGETTI to strategiczna gra karciana dla 2 do 5 graczy w wieku od 8 do 10 lat.


Zawartość pudełka:

dwustronna plansza, 4 talie działań po 20 kart, talia statków ( 15 kart przedstawiających statek + liczbę), talia zwierząt (15 kart przedstawiających zwierzę + liczbę), żetony zwierząt (15 żetonów przedstawiających zwierzę + liczbę), 8 żetonów przygód, 12 znaczników wyniku, 4 pionki, instrukcja.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
KLĄTWA FARAONA

KLĄTWA FARAONA

Niedostępna
38,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Encyklopedia - gra edukacyjna

Encyklopedia - gra edukacyjna

Niedostępna
37,00 zł
Dostępność: Niedostępna
GRA PIENIĄDZE PLN + BILON ADAMIGO

GRA PIENIĄDZE PLN + BILON ADAMIGO

Niedostępna
9,00 zł
Dostępność: Niedostępna

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje