Producent
Informacje o produkcie

Cienie nad Camelot (Shadows over Camelot)

Cienie nad Camelot (Shadows over Camelot)

Dostępność: Niedostępna

Cena: 168,00 zł

Świetna gra przygodowa

Gra przygodowa, w której gracze - jako Rycerze Okrągłego Stołu -współpracują ze sobą w celu obrony zamku Camelot. Dążą do zwycięstwapoprzez wykonywanie legendarnych zadań, takich jak odnalezienie Graala,Excalibura czy zbroi Lancelota jak również tocząc walki z Saxonami,Piktami czy stając w szranki z Czarnym Rycerzem.

Jeden z Rycerzy jest jednak zdrajcą, który dąży dozniszczenia Camelotu. Na początku gry każdy ciągnie kartę lojalności,wśród których jedna ma oznaczenie zdrajcy. Pozostali gracze nie wiedzą,który spośród nich jest wrogiem i czy w ogóle wróg istnieje (może sięzdarzyć, że nikt nie pociągnie karty zdrajcy).

 

Dlaczego zachwycisz się tą grą?

 • Gra, jako jedna z niewielu polega na współpracy graczy, a nierywalizacji, i do tego jest zrobiona bardzo dobrze! Naciskani zewszystkich stron przez rosnące siły zła gracze muszą ze sobąkooperować, poświęcać się aby inni mogli odnieść korzyści, wspólnieplanować i rozdzielać zadania, gdyż w innym wypadku przegrają!
 • Gra oferuje niespotykany w grach planszowych klimat. Rycerze abywybrać walkę z Piktami czy też zwycięsko ukończyć wyprawę po artefaktpraktycznie zawsze muszą szukać pomocy u innych. Wtedy pojawiają siętakie stwierdzenia "jestem dość dobrze przygotowany do tej wyprawy, alena samym końcu będę potrzebował wsparcia" czy "mam bardzo niewielkieinformacje o położeniu Graala, zdecydowanie potrzebuję pomocy". Wynikato z faktu, że gracze tylko oględnie mogą mówić innym jakie mają kartyw ręku, a to znacząco podnosi klimat gry!
 • Gra wykonana jest na najwyższym poziomie. Plansze są grube, karty porządne, figurki wykonane bardzo szczegółowo.

Liczba graczy:       3 - 7 osób
Wiek:     od 12 lat
Czas gry:     ok. 60 - 120 minut
Wydawca:     Days of Wonder
Wydanie:     angielskie
Instrukcja:     polska

Uwaga! W grze znajduje się niewielka liczba elementów z napisami w języku angielskim(np. niewielka liczba kart), jednak znajomość tego języka przez wszystkich graczy nie jestwymagana do gry- wszystkich niezbędnych informacji dostarczapolska instrukcja.

Zawartość pudełka:

 • plansza z zamkiem Camelot
 • 3 dwustronne plansze przygód
 • 30 figurek rycerzy i ich przeciwników
 • 168 kart postaci, wydarzeń i lojalności
 • 7 kart postaci / pomocy
 • 8 kostek 6-ściennych
 • 16 mieczy
 • instrukcja i opisy przygód

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Asgard

Asgard

Niedostępna
147,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Pokolenia: dodatek Port

Pokolenia: dodatek Port

Niedostępna
70,00 zł
Dostępność: Niedostępna

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje