Producent
Informacje o produkcie

Ah!Ha - Blok Mondriana (czerwony) - gra logiczna

Ah!Ha - Blok Mondriana (czerwony) - gra logiczna

Dostępność: 72h

Cena: 63,00 zł

Wyjmij kartę z wyzwaniem, umieść w przegródce i zacznij logiczną zabawę. Najpierw musisz ułożyć wskazane na wyzwaniu bloki w odpowiednich miejscach.

 

Gotowe? Teraz musisz ruszyć swoje szare komórki i dołożyć pozostałe bloki tak, aby zapełnić planszę.

 

Cztery wersje kolorystyczne gry zawierają po 88 wyzwań każda, które są podzielone na cztery poziomy trudności. Każda wersja zawiera inne wyzwania - jeśli zdecydujesz się na posiadanie wszystkich, będziesz miał aż 352 wyzwania do rozwiązania! Klocki w każdej wersji są takie same, tzn. ich ilość jest taka sama - 11, mają te same kształty, różnią się jedynie kolorem. 

 


Wyzwania można rozwiązywać w pojedynkę, drużynowo, a jeśli macie co najmniej dwa pudełka możecie urządzić pojedynek. Rozwiązując wyzwania trzeba myśleć nieszablonowo, nie można ich rozwiązać za pomocą algorytmów. Dodatkowo zapamiętanie rozwiązania jest praktycznie niemożliwe, więc wyzwania można rozwiązywać wielokrotnie.

Wybierz wyzwanie, układaj bloki i ćwicz logiczne myślenie!

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 

ZAWARTOŚĆ:

  • futerał
  • 11 bloków
  • 44 karty z wyzwaniami

WIDEOPREZENTACJE:

  • Zasady gryRok wydania: 2020
Minimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 8
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 225
Szerokość (mm): 225
Głębokość (mm): 50
SKU: 109703

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje