Producent
Informacje o produkcie

Ah!Ha - Trilos - gra logiczna

Ah!Ha - Trilos - gra logiczna

Dostępność: 72h

Cena: 78,00 zł

Umieść pięć elementów układanki tak, aby ich kolor zgadzał się z tym na kartce z wyzwaniem. Brzmi prosto, jednak wcale tak nie jest. Każdy z pięciu elementów, oprócz kolorowych kół zębatych ma przede wszystkim inny kształt, co nieco utrudnia zadanie. Kiedy ułożysz wszystkie elementy tak, żeby kolorowe kółka z wyzwania znalazły się w odpowiednich kołach zębatych, uda ci się rozwiązać wyzwanie.

Gra zawiera czterdzieści gotowych wyzwań (sześć poziomów trudności) oraz możliwość tworzenia własnych. W trzech łatwiejszych poziomach - gracze dostają wskazówki, w trudniejszych - niektóre kółka na kartce z wyzwaniem mają więcej niż jeden kolor. Każde wyzwanie ma tylko jedno prawidłowe rozwiązanie.

 Na co czekasz? Zacznij dopasowywać kolory i rozgrzej swoje szare komórki!

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 

ZAWARTOŚĆ:

  • 5 plastikowych elementów układanki
  • książeczka z wyzwaniami
  • książeczka z rozwiązaniami
  • instrukcjaAutor: Gali Shimoni
Rok wydania: 2020
Minimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 7
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 255
Szerokość (mm): 255
Głębokość (mm): 65
SKU: 109322

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje