Producent
Informacje o produkcie

Ah!Ha - Wesoła farma / Funny Farm - gra logiczna

Ah!Ha - Wesoła farma / Funny Farm - gra logiczna

Dostępność: 72h

Cena: 63,00 zł

Każde wyzwanie pokazuje, gdzie na planszy zagrody należy umieścić traktor oraz jeden lub dwa inne elementy. Trzeba się upewnić, że elementy zostały ułożone w prawidłowy sposób, ponieważ w przeciwnym razie zagadki nie da się rozwiązać. Następnie dokłada się pozostałe elementy. Kiedy wyzwanie będzie rozwiązane, na planszy nie powinno pozostać żadne puste miejsce.

Dla początkujących farmerów przewidziane jest pierwsze dziesięć wyzwań, które pokazują lokalizację traktora i dwóch innych elementów. Dla nieco bardziej doświadczonych farmerów, w książeczce znajduje się czterdzieści wyzwań, które wskazują lokalizację traktora i tylko jednego dodatkowego elementu. Jeśli w trakcie rozwiązywania utkniesz, w książeczce znajdują się podpowiedzi. Nadal nie możesz znaleźć rozwiązania? Nic się nie martw! W książeczce znajdziesz rozwiązanie każdej zagadki.

"Wesoła farma" zawiera elementy znane jako "polyiamondy" - kształty uzyskane z połączenia kilku trójkątów równobocznych. Sam termin został wynaleziony przez szkockiego matematyka T.H. OBreirna w 1961 roku. Jest to odwrócona forma "diamentu", gdzie dwa trójkąty są połączone krawędzią. Wesoła farma zawiera cztery tetriamondy, sześć pentiamondów  i jeden noniamond.


Na co więc czekasz? Załóż ogrodniczki i wskakuj na traktor!
Czas na przeoranie twojego mózgu i mnóstwo zabawy!

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 

ZAWARTOŚĆ:

  • plansza zagrody
  • 11 elementów układanki
  • książeczka z wyzwaniami, instrukcją, podpowiedziami i rozwiązaniami


Autor: Wei-Hwa Huang
Ilustrator: Wayne Vincent
Rok wydania: 2020
Minimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 6
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 220
Szerokość (mm): 225
Głębokość (mm): 90
EAN: 5425004735485
SKU: 109181

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje