Producent
Informacje o produkcie

Ah!Ha - Skarb Tutenchamona / Tut's Tablet - gra logiczna

Ah!Ha - Skarb Tutenchamona / Tut\'s Tablet - gra logiczna

Dostępność: 72h

Cena: 63,00 zł

Wybierz wyzwanie z książeczki, wsuń je w planszę i rozpocznij zabawę! Każde wyzwanie wskazuje pole, na którym trzeba umieścić zagadkową kostkę i pole celu - ze złotą monetą. Teraz wystarczy przeturlać kostkę tak, aby dotrzeć do pola ze skarbem... Jednak nie jest to takie proste, ponieważ w każdym ruchu, kolor na wierzchu kostki musi się zgadzać z kolorem pola, na którym się ona znajduje. Kiedy tylko zagadkowa kostka znajdzie się na polu z monetą, a jej kolor będzie się zgadzał z tym na wierzchu kostki - zagadka została rozwiązana.

Pięćdziesiąt wyzwań znajdujących się w książeczce podzielono na cztery poziomy trudności, każdy z nich zezwala na nieco inne ruchy kostką. W pierwszym można tylko tylko turlać kostkę. W drugim można ją również przesuwać na przyległe pola tego samego koloru. W trzecim można ją obracać, a w czwartym nawet przeskakiwać na drugą stronę planszy z jej skrajnych pól. Jeśli któreś z wyzwań sprawia bardzo duży kłopot, zawsze można zerknąć do książeczki z rozwiązaniami.


Na co więc czekasz? Ruszaj do starożytnych, egipskich labiryntów i odnajdź skarb Tutenchamona!

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 

ZAWARTOŚĆ:

  • plansza Tutenchamona z książeczką, w której znajduje się 50 wyzwań
  • zagadkowa kostka
  • książeczka z rozwiązaniamiAutor: Sjaak Griffioen
Ilustrator: Wayne Vincent
Rok wydania: 2020
Minimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 10
Maksymalny wiek graczy: 99
Edycja: europejska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 220
Szerokość (mm): 220
Głębokość (mm): 50
EAN: 5425004735478
SKU: 109180

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje