Producent
Informacje o produkcie

Łamigłówka metalowa w puszce - #1 (zielona) - poziom 2/4

Łamigłówka metalowa w puszce - #1 (zielona) - poziom 2/4

Dostępność: 24h

Cena: 52,00 zł

Łamigłówki zostały wykonane z anodowanego aluminium, w wyniku czego uzyskały one dodatkowe walory estetyczne. Powierzchnia delikatnie połyskuje, wyróżnia się trwałą barwą, jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie nie zatrzymuje brudu. Proces anodowania zabezpiecza powierzchnię metalu przed korozją, jednak nie ochroni łamigłówki w 100% przed możliwymi zarysowaniami, powstałymi w wyniku codziennego użytkowania.

Uwaga: zarówno łamigłówka jak i puszka nie są foliowane ani plombowane.

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 
 

Wśród produktów Eureki, każdy może znaleźć coś dla siebie!


Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.
 

Spraw komuś prezent, który inspiruje do myślenia i stanowi nie lada wyzwanie!
Wystaw swój spryt oraz intelekt na ciężką próbę!


Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.

ZAWARTOŚĆ:

  • łamigłówka #1 (wymiary: 49x49 mm, waga: 190g)Minimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 1
Minimalny wiek graczy: 14
Maksymalny wiek graczy: 99
Wysokość (mm): 60
Szerokość (mm): 90
Głębokość (mm): 90

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje