Producent
Informacje o produkcie

Exit: Chata w lesie

Exit: Chata w lesie

Dostępność: 72h

Cena: 59,00 zł

Awaria samochodu zmusiła Was do spędzenia nocy w środku lasu. Na szczęście udało Wam się schronić przed deszczem w opuszczonej chacie. Jednak rano okazuje się, że drzwi zostały zamknięte, a solidne kraty w oknach uniemożliwiają ucieczkę... Waszą uwagę zwraca tajemnicza książka oraz zagadkowy dysk. Czy to klucz do Waszej wolności?

Seria "Exit" to trzy gry, z których każda postawi Was w innej sytuacji. Czy uda Wam się uciec z tajemniczej chatki szaleńca? Odkryć tajemnicę laboratorium? Przetrwać w grobowcu Faraona? Fabularny wstęp nakreśli sytuację, jednak od tej pory będziecie musieli radzić sobie sami...

Kiedy rozpoczniecie grę, szybko znajdziecie pierwszą zagadkę i odkryjecie ją z talii zagadek. Jeśli uda Wam się (lub myślicie, że Wam się udało) rozwiązać łamigłówkę, otrzymacie kod, który musicie wprowadzić na dysku dekodującym. Po wprowadzeniu kombinacji trzech elementów, dysk wskaże Wam numer karty rozwiązania. Jeśli kod był poprawny, przechodzicie dalej i dostajecie dostęp do nowych zagadek.

W momentach, w których skończą się Wam pomysły, a czujecie, że rozwiązanie jest tuż pod nosem możecie skorzystać z kart podpowiedzi. Do każdej zagadki w grze, przypisane są dwie podpowiedzi i karta rozwiązania. Jeśli wychodzicie z siebie, ale nie możecie przejść dalej - zamiast frustrować się dalej, możecie dobrać taką kartę, jednak ostateczny wynik będzie wtedy nieco niższy! Będziecie wycinać elementy gry, giąć, rysować po kartach, sprawdzać najbardziej nieoczywiste rozwiązania, kodować, dekodować, układać, odwracać, kolorować - ale czy uda Wam się znaleźć właściwe rozwiązanie?

Uwaga: w tę grę można zagrać tylko jeden raz - rozgrywka wymaga zniszczenia niektórych elementów.

ZAWARTOŚĆ:

  • dysk dekodujący
  • 86 kart
  • 3 tajemnicze elementy
  • książka
  • instrukcjaAutor: Inka Brand
Rok wydania: 2017
Minimalna liczba graczy: 1
Maksymalna liczba graczy: 6
Minimalny wiek graczy: 12
Maksymalny wiek graczy: 99
Minimalny czas gry (min): 45
Maksymalny czas gry (min): 90
Edycja: polska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 180
Szerokość (mm): 130
Głębokość (mm): 40
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Szkoła alchemii

Szkoła alchemii

Niedostępna
24,00 zł
Dostępność: Niedostępna

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje