Producent
Informacje o produkcie

T.I.M.E Stories (edycja angielska)

T.I.M.E Stories (edycja angielska)

Dostępność: Niedostępna

Cena: 180,00 zł

Uratuj teraźniejszość poszukując wskazówek w przeszłości...

Jesteś członkiem tajnej organizacji TIME, która zajmuje się przypadkami beznadziejnymi i tajemnicami, których korzenie sięgają nawet setki lat wstecz.

Jako jej członkowie będzie odwiedzać przeróżne lokacje w ramach podróży do konkretnego momentu w historii świata. Wasz cel jest jeden - odkryć tajemnicę i rozwikłać zagadkę tak, aby osiągnąć zamierzony efekt. Brzmi prosto. Brzmi trywalnie. Ale wcale TIME Stories takie nie jest.

Będziecie musieli walczyć, szukać, rozmawiać, wykazać się dobrą pamięcią i sprytem aby zdążyć przed upływem czasu. Czas jest waszą najcenniejszą walutą, ponieważ maszyna przenosząca was wstecz, robi to tylko na określoną ilość czasu. Oczywiście, zawsze możecie wrócić do tej epoki z powrotem, jednak musicie zacząć grę od początku. Każda partia to niesamowite wydarzenie skupione nie tylko na mechanie gry, ale także na odgrywaniu postaci.

Wiele gier oferuje wysoką regrywalność, ale to co oferuje TIME Stories to wielokrotne rozgrywki na jednym tylko scenariuszu. Jedno jest pewne - nie wygracie za pierwszym razem. Najpewniej nie wygracie też po raz drugi czy trzeci. Ale wciąż musicie się starać, ponieważ w niedalekiej przyszłości czekają na was już rozszerzenia zawierające dodatkowe misje. W podstawowej wersji gry znajdziemy jeden potężny scenariusz Asylum przenoszący nas do Paryża 1921 roku.


Liczba graczy:     2 - 4 osoby
Wiek:     od 10 lat
Czas gry:     ok. 90 minut
Wydawca:     Space Cowboys
Projektant:     Manuel Rozoy
Wydanie:     angielskie
Instrukcja:     angielska


Uwaga! W grze występuje duża liczba elementów z napisami w języku angielskim (np. karty, plansze, itp.). Wszyscy gracze powinni znać ten język lub posiadać tłumaczenie elementów gry.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
GENIUSZ WERSJA FAMILIJNA

GENIUSZ WERSJA FAMILIJNA

Niedostępna
62,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Osadnicy z Catanu - Na podbój Europy

Osadnicy z Catanu - Na podbój Europy

Niedostępna
142,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Założysz się?

Założysz się?

Na wyczerpaniu (72h)
78,00 zł
Osadnicy: Narodziny Imperium

Osadnicy: Narodziny Imperium

Niedostępna
129,00 zł
Dostępność: Niedostępna

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje