Producent
Informacje o produkcie

ANDROID NETRUNNER LCG - Spin Cycle - MALA TEMPORA

ANDROID NETRUNNER LCG - Spin Cycle - MALA TEMPORA

Dostępność: Niedostępna

Cena: 52,00 zł

Rewanż - podwójna stawka?
- Reina Roja

Cyberwojny w Android: Netrunner zawsze są ryzykowną sprawą dla wszystkich zainteresowanych, ale Mala Tempora, trzeci Data Pack ze Spin Cycle podnosi wszystkim stawkę na zupełnie nowy poziom. Czy zdołasz dołączyć jego usprawnienia do swojej talii i osiągnąć sukces? Czy też jesteś osobą, która pozostanie w tyle?

Bez względu na rezultat, nie będzie nudno. Runnerzy i kierownicy korporacji, którzy kierują zmaganiami w Android: Netrunner prowadzą szalone życie pełne fantastycznych wzlotów i zdumiewających upadków, a kroki nie zwalniają rytmu w Mala Tempora. Wiele z nowych 60 kart (3 kopie każdej z 20 kart) zachęca do dużego ryzyka, kładąc na szali zdrowie i fortunę dla możliwości szybkiego wzbogacenia się i osiągnięcia sukcesu. Oczywiście, w dobie technologicznego wywyższania się, kto gra fair? Mala Tempora wprowadza także szereg programów i LODów, które pozwolą runnerom i korpom "oszukać" zakłady, dzięki kradzieży informacji o kartach przeciwnika.

W międzyczasie, gdy Anarchiści zajęci są swoimi sprawami; gdy inne frakcje licytują się na większą efektywności i bardziej przebiegłe sztuczki, nowi runnerzy - anarchiści wkraczają do gry dzięki zupełnie odmiennemu zestawowi zasad.

To nie jest samodzielny produkt. Do gry wymagane jest posiadanie podstawowej wersji Android: Netrunner The Card Game.

Do kart znajdujących się w grze pasują koszulki Standard CCG.

Producent:     Fantasy Flight Games
Wiek:     13+
Liczba Graczy:     2
Czas Gry:     30 - 60 minut
Instrukcja:     Angielska
Wydanie:     Angielskie

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje