Producent
Informacje o produkcie

Plansza do gier i zabaw

Plansza do gier i zabaw

Dostępność: Niedostępna

Cena: 119,00 zł

System kreatywnych płytek Trick Logic to świetna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku i płci. Ilość gier, zabaw i sposobów ich wykorzystania jest praktycznie nieograniczona! Można z nich budować lub układać jak kostki domina, bijąc rekordy na miarę "Domino Day" we własnym domu! Nic nie stoi na przeszkodzie aby różnokolorowe płytki układać jak puzzle, które po wywróceniu stworzą zaprojektowany wzór. Można nimi grać w gry zręcznościowe lub korzystając ze specjalnej planszy, zostać mistrzem strategii w "Jumper", "Five", "Swap", "Rooms" i wielu, wielu innych grach. Balansowanie planszą przy przeprowadzaniu kulki przez osobiście zaprojektowany labirynt pozwoli dodatkowo na trening mięśni, rozwój motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.
 
Zabawa płytkami to sztuka wymagająca zręczności i kreatywnego myślenia! Wspomaga rozwój w zakresie percepcji przestrzeni i zdolności motorycznych. Wpływa na uspokojenie oraz polepszanie umiejętności koncentracji i panowania nad swoim ciałem. Płytki stanowią doskonały pretekst do wspólnej zabawy dzieci i młodzieży z rówieśnikami oraz rodzicami ucząc zachowań społecznych, utrwalając pewne normy i zwyczaje.
 
Materiałem użytym do produkcji płytek Trick Logic (o wymiarach: 50x25x5 mm) jest bezsęczne, starannie wyselekcjonowane drewno bukowe z certyfikatem FSC. Dodatkowo, jakość zapewniona jest ręcznym sortowaniem elementów. Doskonałe wyważenie i ustawienie środka ciężkości, pozwala na układanie bardzo skomplikowanych wzorów, natomiast wyszlifowane boki i kąty proste krawędzi umożliwiają pewne stawianie płytek na dowolnym z boków.
 
Prezentowana plansza do gier i zabaw (o wymiarach 552x393x10 mm) w kolorze kości słoniowej posiada 108 pól. W zestawie znajduje się również drewniana kulka. Sama plansza to lakierowana płyta MDF. Dzięki niej otrzymujemy sposobność  budowania wspaniałych labiryntów oraz zagrania w wiele gier strategicznych i logicznych. Istnieje również możliwość łączenia dowolnej ilości plansz
w jedną olbrzymią powierzchnię do gry.

Uwaga: to nie jest samodzielna gra, do rozgrywki wymagane jest posiadanie gry Kreatywne płytki - Zestaw podstawowy 301 elementów lub dwóch zestawów uzupełniających płytek w minimum dwóch różnych kolorach.

Prosty produkt ze skomplikowaną osobowością!
 
System kreatywnych płytek i akcesoriów Trick Logic został wyróżniony w trzeciej edycji konkursu Zabawka Roku 2014. Jury wybrało najlepsze zabawki i akcesoria dla dzieci dostępne na polskim rynku. Certyfikat Zabawka Roku i Nagroda Rodziców stanowi zatem gwarancję mądrych i bezpiecznych zakupów.

Liczba graczy:     1 i więcej
Wiek graczy:     od 8 lat
Czas gry:     od 20 min.
Edycja:     angielska
Wymiary pudełka:     560x430x60 mm

PUDEŁKO ZAWIERA:
  • plansza do gier i zabaw
  • drewniana kulka
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
GENIUSZ WERSJA FAMILIJNA

GENIUSZ WERSJA FAMILIJNA

72h
62,00 zł
Grzebień

Grzebień

Niedostępna
25,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Zestaw akcesoriów młyn x3 szt.

Zestaw akcesoriów młyn x3 szt.

Niedostępna
30,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Pic na wodę!

Pic na wodę!

Niedostępna
46,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Block Out!

Block Out!

Niedostępna
60,00 zł
Dostępność: Niedostępna

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje