Producent
Informacje o produkcie

07 zgłoś się

07 zgłoś się

Dostępność: Niedostępna

Cena: 106,00 zł

Przemyt, afery, napady, a nawet morderstwa… to codzienne zapisy w kronikach kryminalnych krajów demokracji ludowej. Czy poradzisz sobie w walce z przestępczym światkiem PRL? Złapiesz cinkciarza, ukrócisz hazard, schwytasz spekulanta? Wciel się w rolę śledczego i poczuj się jak najsłynniejszy porucznik Polski Ludowej!


Twoje zadanie polegać będzie na rozwiązaniu trzech kryminalnych spraw, zanim zrobią to pozostali śledczy! W tym celu odwiedzisz różne miejsca w Stolicy, przesłuchasz znajdujących się w nich podejrzanych i zbadasz ślady przestępstw. Rozwiążesz sprawę, jeśli uda Ci się zebrać dość dowodów lub wyciągniesz właściwe wnioski z istniejących poszlak.


Przed Tobą trzy sprawy. Rozwiąż je jako pierwszy i udowodnij, że jesteś najlepszym śledczym PRL!


07 zgłoś się to gra detektywistyczna, możliwa do rozegrania w 45 minut w gronie od 2 do 5 osób. Każdy z graczy wciela się w rolę śledczego i stara się rozwiązać 3 sprawy, ustalając w każdej z nich, kto, gdzie i jakie przestępstwo popełnił.

Akcja gry toczy się w Warszawie lat 70-tych i 80-tych minionego wieku, której kultowe lokacje zostały przedstawione za pomocą pięknie zilustrowanych, dużych kart-pocztówek. To na nich gracze będą prowadzili swoje śledztwa, badając odkryte karty dowodów oraz wysyłając w teren zmotoryzowane patrole. Efekty swoich akcji oznaczą drewnianymi dyskami dowodów i poszlak, których układ zdradzi im sekret rozwiązywanej sprawy.

Śledczy, który najszybciej rozwiąże przydzielone mu sprawy, wygra grę. Tylko nie śpiesz się za bardzo, bo każde błędne oskarżenie będzie Cię drogo kosztować!

07 zgłoś się to polska edycja bestsellerowej gry P.I. autorstwa Martina Wallace’a – uznawanej za jedną z najlepszych detektywistycznych gier planszowych na świecie. Jeśli lubisz gry takie jak Cluedo czy Mastermind, to 07 zgłoś się jest grą dla Ciebie!


Podstawowe informacje
Liczba graczy:     2 - 5 osób
Wiek:     od 13 lat
Czas gry:     ok. 45 minut
Projektant:     Martin Wallace
Wydanie:     polskie
Instrukcja:     polska
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Santiago de Cuba (edycja polska)

Santiago de Cuba (edycja polska)

Niedostępna
94,00 zł
Dostępność: Niedostępna
7 dni Westerplatte

7 dni Westerplatte

Niedostępna
118,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Alternatywy 4

Alternatywy 4

Niedostępna
101,00 zł
Dostępność: Niedostępna
Boże Igrzysko: Magnaci

Boże Igrzysko: Magnaci

Niedostępna
127,00 zł
Dostępność: Niedostępna

Nowości, promocje i zapowiedzi gier na Twoją skrzynkę pocztową:

Informacje